Official Everybody Edits Forums

Do you think I could just leave this part blank and it'd be okay? We're just going to replace the whole thing with a header image anyway, right?

You are not logged in.

#1 2024-07-02 18:01:28

Edilights
Member
From: In your dreams.
Joined: 2019-01-27
Posts: 514

[Romanian : 1] Dezbatere despre disponibilitate jucători români

Bună ziua , dragi jucători români !
Bine ați venit la prima dezbatere oficială din forum oferită jucătorilor de nația noastră. Am avut anxietatea de a posta din pricina unei vechi reguli ieșite din uz prin forum ...
Oricum.
Sper ca acest lucru să fie util pentru noile generații de jucători. //forums.everybodyedits.com/img/smilies/cool

Am decis să fac acest topic din diverse motive .
Unul din ele , ar fi baza reîntregirea comunității de români din EE . Pe baza acestui motiv adaug următorul argument.
Așadar , presupun că în 2011-2014 s-a înregistrat un flux mare de jucători români care au frecventat acest joc.
Prin urmare , există o soluție în acest sens , gen lansarea jocului oficial EE! creat de Musearys sau de a experimenta jocurile de tip fan-made lansate în anul acesta.
Care ar fi măsurile necesare pentru întregirea comunității noastre cât și al acestui joc ?

Vă urez succes asupra dezbaterii pentru comunitatea noastră cât și impactul dat pentru fiecăruia dintre noi ! //forums.everybodyedits.com/img/smilies/wink


Există o singură regulă care ar fi foarte simplă :
- Respectarea setului de reguli raportat la https://forums.everybodyedits.com/misc.php?action=rules.

//forums.everybodyedits.com/img/smilies/big_smile

Offline

#2 2024-07-02 20:05:39

Zumza
Member
From: root
Joined: 2015-02-17
Posts: 4,655

Re: [Romanian : 1] Dezbatere despre disponibilitate jucători români

Am apreciat de la inceput demersul tau de a unifica comunitatea romaneasca din EE. Ai inceput acest proiect in urma cu multi ani si cred ca marea majoritate a persoanelor care si-au dorit sa intre in comunitatea pe care ai creat-o pe Discord au facut-o deja.
Aceasta postare, dar mai ales faptul ca ai inceput sa publici lumi cu titluri in romana in alternativele EE (Escapade si PW) ajuta sa ne identificam, noi romanii, reciproc. Eu nu stiu ce poti sa faci mai mult decat ceea ce faci deja.

Apreciez, de asemenea, decizia lui Tomahawk de a permite acest topic de discutie, dar ea vine in fond pe lipsa unui interes de a mai modera discutiile de pe acest forum.


Everybody edits, but some edit more than others

Offline

#3 2024-07-03 18:06:21, last edited by Edilights (2024-07-03 18:06:38)

Edilights
Member
From: In your dreams.
Joined: 2019-01-27
Posts: 514

Re: [Romanian : 1] Dezbatere despre disponibilitate jucători români

Sunt de acord cu acest aspect .. Mă întreb dacă mai sunt alți oameni care ar mai răspunde ...

Offline

Edilights1720026381799403

Board footer

Powered by FluxBB

[ Started around 1725762336.071 - Generated in 0.085 seconds, 10 queries executed - Memory usage: 1.39 MiB (Peak: 1.49 MiB) ]